Meie partnerid

Roheline Laine

Roheline Laine OÜ tegutseb 2002. aastast pakkudes sõidukiomanikele kahjukäsitluse ja 24h hädaabi teenuseid. Eestis teenindatakse läbi erinevate kanalite rohkem kui 105 000 sõidukiomanikku. Roheline Laine OÜ klientide hulka kuuluvad Eesti juhtivad kindlustusseltsid, liisingud, kindlustusmaaklerid, sõiduautode maaletoojad.
Roheline Laine OÜ missiooniks on pakkuda kõrgeima kvaliteediga kindlustusjuhtumite käsitlemise ja 24h hädaabi teenust Baltikumis. 2008.a. aasta algusest on võetud kasutusele uus rahvusvaheline kaubamärk Green Wave.
Kvaliteedi tagab spetsialiseerumine, jäik teenusestandard, professionaalne meeskond ja kliendile orienteeritud lahendused.

gallery/greenwave

Falleroon OÜ

Falleroon OÜ (asutatud 14.juunil 1996) on Eesti erakapitalil põhinev autokaupade jae- ja hulgimüügifirma, mis tegeleb peamiselt õlide, määrdeainete, autokeemia, varuosade ja tööriistadega. Omame ka kahte jaemüügi kauplust – Tartus ja Räpinas. 

Teeme koostööd autokaupluste, -esinduste, -teeninduste, kütusetanklate ja tööstusettevõtetega. Pakume klientidele heatasemelist teenindust, laia kaubavalikut ning omapoolset tõhusat tuge müügi edendamiseks – koostööpartnerite rahulolu määrab ka meie tuleviku.

Falleroon veebipood

Portrec OÜ

Oleme 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis asutati 2000 aastal. Aktiivsemat tegutsemist alustasime aastal 2008.
Põhitegevuseks on transportteenuste pakkumine. Täis- ja osakoormate vedu Eestis, Baltikumis ning Skandinaavias.
Meie masinapargis on 13 sadulveokit, 5 tagaluukautot ja 1 mahuline veok.
Lisaks teostame vedusid platvormautodega ja pakume puksiirabi teenust nii Eestis kui ka väljaspool Eestit.

Portreck OÜ
gallery/puksiiriabi24